Haberler

Business Cup Nedir?

18.06.2019 - 11:18

İşte şirketlerin futboldaki zirvesi hakkında tüm merak ettikleriniz...

Nedir?

Business Cup, kurumsal şirketlerin çalışanlarından oluşan futbol takımlarının katılımıyla organize edilen, bu alandaki en geniş kapsamlı ve en profesyonel futbol organizasyonu olma özelliği taşıyan bir prestij ligidir.

Nasıl?

Katılımcı sayısı 40 şirkettir.

Takım başına oyuncu sayısı: 7 as + 8 yedek = Toplam 15

Şampiyon Nasıl belirlenir?

Business Cup’ta mücadele edecek ekipler, illerinde 5’erli 8 grup halinde kümelendikten sonra, gruplarında ilk 4 sırayı alabilmeleri halinde bir sonraki tura yükseleceklerdir. Futbol ligi, bu turun ardından tek maçlı eleme usulü devam edecektir. İl şampiyonları Türkiye Finallerine katılmak için Antalya'ya gelir.

Ücrete Neler Tabidir?

•Her müsabakada hakemin yanı sıra 3 saha koordinatörü, 4 kameraman, 2 Spiker, 3 Supervisor ve 3 Canlı yayın ekibi  event alanının eksiksiz organizasyonunu sağlarlar.

•Event boyunca tüm maçlar FULL HD cam teknolojisiyle Canlı olarak yayınlanır. Etkinlik ile ilgili detaylı haberler, istatistikler, basın toplantıları, profesyonel  fotoğrafları ertesi gün www. businesscup.com.tr adresinde yayınlanır.

•Oynanan tüm maçların FULL HD görüntülerini businesscup.com.tr adresinden ilgili maçın linkine tıklayarak maçın tamamını izleyebilirsiniz.

•Business Cup’ta oynanacak tüm mücadelelerde sahada 1 sağlık personeli bulunmaktadır.

Ne Zaman?

Eylül-Aralık ve Mart - Mayıs aylarında  olmak üzere yılda 2 kez organize edilen bu görkemli turnuvanın önümüzdeki etkinliği 22 Eylül'de başlayacaktır. Takımlar Antalya'da gerçekleşecek olan Türkiye finalleri biletini kapmak için mücadele verecekler.

* Müsabakalar, cumartesi ve pazar günleri 09:00-22:00 saatleri arasında oynanacaktır.

Nerede?

Business Cup 2019  Güz Dönemi; İstanbul, Adana, Ankara ve İzmir'de düzenlenecek olup, etkinliğin düzenleneceği tesislerin seçiminde tesisin konumu ve ulaşılabilirliği, zemin kalitesi, seyircilere sağlanacak uygun oyun görüş açısı, aileleri ve şirketin diğer çalışanlarının da rahatça ağırlanabilmesi gibi kıstaslar dikkate alınmıştır.

Avrupa Halı Saha Şampiyonlar Ligi 

Business Cup Avrupa Halı Saha Federasyonu'nun (EMF) düzenlediği ve 32 ülkenin katılımıyla Antalya'da düzenlenecek olan Avrupa Halı Saha Şampiyonlar Ligi'nde milli formayı giymenin ve ülkemizi temsil etmenin gururunu yaşayacak

Yorum Yap...
Yorumla