Haberler

Business Cup Nedir?

30.06.2020 - 12:18

İşte şirketlerin futboldaki zirvesi hakkında tüm merak ettikleriniz...

Nedir?

Business Cup, kurumsal şirketlerin çalışanlarından oluşan futbol takımlarının katılımıyla organize edilen, bu alandaki en geniş kapsamlı ve en profesyonel futbol organizasyonu olma özelliği taşıyan bir prestij ligidir.

Nasıl?

Katılımcı sayısı 45 şirkettir.

Takım başına oyuncu sayısı: 7 as + 8 yedek = Toplam 15

Ücrete Neler Tabidir?

•Her müsabakada hakemin yanı sıra 3 saha koordinatörü, 4 kameraman, 2 Spiker, 3 Supervisor ve 3 Canlı yayın ekibi  event alanının eksiksiz organizasyonunu sağlarlar.

•Event boyunca tüm maçlar FULL HD cam teknolojisiyle Canlı olarak yayınlanır. Etkinlik ile ilgili detaylı haberler, istatistikler, basın toplantıları, profesyonel  fotoğrafları ayn gün www. businesscup.com.tr adresinde yayınlanır.

•Oynanan tüm maçların FULL HD görüntülerini businesscup.com.tr adresinden ilgili maçın linkine tıklayarak maçın tamamını izleyebilirsiniz.

•Business Cup’ta oynanacak tüm mücadelelerde sahada sağlık personeli bulunmaktadır.

Ne Zaman?

Ekim-Aralık ve Şubat - Nisan aylarında  olmak üzere yılda 2 kez organize edilen bu görkemli turnuvanın önümüzdeki etkinliği 04 Ekim'de başlayacaktır. Takımlar Antalya'da gerçekleşecek olan Euro Business Cup Türkiye Finalleri biletini kapmak için mücadele verecekler.

* Müsabakalar,  hafta sonu 10:00-22:00 saatleri arasında oynanacaktır.

Nerede?

Business Cup 2020  Bahar Dönemi; İstanbul, Ankara ve İzmir'de düzenlenecek olup, etkinliğin düzenleneceği tesislerin seçiminde tesisin konumu ve ulaşılabilirliği, zemin kalitesi, seyircilere sağlanacak uygun oyun görüş açısı, aileleri ve şirketin diğer çalışanlarının da rahatça ağırlanabilmesi gibi kıstaslar dikkate alınmıştır.

Avrupa Halı Saha Şampiyonlar Ligi 

Business Cup Avrupa Halı Saha Federasyonu'nun (EMF) düzenlediği ve 32 ülkenin katılımıyla Antalya'da düzenlenecek olan Avrupa Halı Saha Şampiyonlar Ligi'nde milli formayı giymenin ve ülkemizi temsil etmenin gururunu yaşayacak.

 

Yorum Yap...
Yorumla