Haberler

Şirketlerde Yeni Trend Bowling Yarışması

27.03.2020 - 19:36

Şirketler Arası Bowling Yarışması

Şirketlerde Yeni Trend Bowling Yarışması

  Türkiye’nin en büyük yerli ve küresel şirketlerinin çalışanlarının her geçen gün artan bir ilgiyle katılım sağladığı şirketler arası Bowling turnuvası yıllar geçtikçe ilgi odağı olmaya ve trendler arasında kalmaya devam ediyor.

  Fairplay Events’in bir markası olan Şirketler Yarışıyor Bowling Ligi bu konuda 2014 yılından beri Türkiye’nin önde gelen şirketlerine hizmet vermektedir. Şirketler 5’er kişilik oluşan takımlarla organizasyonlara katılım göstermektedirler. Tamamen eğlencenin ön planda olduğu Şirketler Yarışıyor Bowling ligi’nde çalışanların motivasyonu artıp, takımdaşlık duygusu kazandığı, aynı zamanda sunulan hizmetlerle iş stresinden uzaklaştığı etkinliğin şirket içi aidiyet içinde önemi büyük olmaktadır.

  Ayrıca Şirletler Yarışıyor Bowling Ligi katılımcı tüm takımlara özel olarak hazırladığı, görüntülerle sadece kendi şirketinizin olduğu bir video kliple unutamayacağınız bu müthiş heyecanı ölümsüzleştirip, güzel bir anı armağan etmektedir.

  İstanbul, İzmir ve Ankara’da yılda 2 kez düzenlenen bu etkinlik ile alakalı tüm bilgilere internet sitesi olan www.sirketleryarisiyor.com adresinden ulaşabilir bu büyük eğlencenin şirketinizle birlikte bir parçası olabilirsiniz.

Yorum Yap...
Yorumla