MAÇ SONU | Parıltım yemek-Nef

Parıltım Zirvede Kaldı

Giriş Tarihi : 18 Mart 2018 Pazar, 21:38

Parıltım yemek 3 - 1 Nef

- PARILTIM YEMEK Performans Analizleri için tıklayınız.

- NEF Performans Analizleri için tıklayınız.

 

Parıltım yemek Cephesi

Parıltım Yemek

2 hafta da topladığı 6 puanla D grubunda zirveye ortak olan Parıltım Yemek takımı ilk maçını kaybeden NEF takımı ile karşı karşı geldi.

İlk yarıda durgun giden oyunu canlandıran isim tecrübeli oyuncu Cankut oldu. Doğru zamanda doğru yerde olmasıyla hem ayakla hemde kafayla 2 gol bulan Cankut takımını devreye galip sokmayı başardı.

İkinci yarıda kalesinde golü görmesine rağmen sakin kalan ve oyun disiplininden kopmayan Parıltım Yemek takımı maçı almayı başardı ve 3’de 3 yapan ilk takım oldu.

-              Hakan İzmirli : Arkadaşının kendi kalesine attığı gole kadar kalesini gole kapatmayı başaran Hakan maçın etkili isimlerinden biriydi.

-              Orhan Elmas : Yaşlı kurt kolay geçilmeyeceğinin sinyallerini maç boyunca verdi. Oyundan çıkana kadar ayağa pas yapan ve sakin oynayan Orhan savunmanın kritik müdahaleler yapan ismi oldu

-              Ufuk Öz : Son adam olarak takımını olası ataklarda geriden kontrol etti. Yönlendirmelerini doğru şekilde yaptı ve defansta boşluk bırakmamak için yoğun çaba sarfetti.

-              Uğur Işık : Maçın iyileri arasında yer alan Uğur kullanılan biz pozisyonda topu kendi ağlarına gönderip rakibini umutlandıran bir hamle yapmış oldu. Sol şeridi ani ve etkili anlarda kullanarak rakibini zorlayan bir oyun ortaya koydu.

-              Yusuf Polat : Maçın sonlarına doğru attığı golle galibiyeti perçinleyen isim olan Yusuf günün başarılı isimlerinden biri oldu. Maç basındaki istekli ataklarını ilerleyen dakikalarda paslı oyuna çevirerek devam etti.

-              Bahadır Aydın : Sert şutları ile tanıdığımız Bahadır bugün de kaleyi zorlayan şutlar çıkardı. Fiziki avantajını verimli kullanan kaptan orta saha ikili mücadelelerinde üstünlüğünü kurmayı başardı.

-              Cankut İçelliler :  Kim derdi ki yılların savunma oyuncusu durdurulamayacak bir forvet olacak diye. Golü kokluyor adeta. Bugün de ayakla & kafayla attığı gollerde takımını sırtlayan isim oldu. Son golde yaşadığı gol sevinci; “Böyle koşsa Barcelonada oynar” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

 

Nef Cephesi

NEF

Turnuvaya istediği gibi bir başlangıç yapamayan NEF takımı 5-0 ‘lık bir skorla kaybetmişti. Bu hafta artık goller bulup puanla tanışmak istiyorlardı.

İlk yarı istedikleri gibi sonuçlanmadı. Cankut’u tutmakta zorlanan NEF takımı yediği 2 golle devre arasına 2-0 geride girdi. İkinci yarıya golle başlayan NEF takımı bu golün devamını getiremeyince ikinci maçından da puansız ayrıldılar.

-              Sezer Sızan : Maç boyunca uzaktan gelen sert şutları çıkartmayı başaran Sezer savunmanın uyduğu anlarda topu kalesine gördü.

-              Kayhan Demirel : İlk yarıda forvetleri tutmakta sıkıntı yaşasada ikinci yarı daha sakin ve adam markajlı oynadı. Stoperde görev alıp elinden geleni yapmaya çalıştı.

-              Nazım Selvi : Savunmada çok sorun yaşamamasına karşın orta sahadaki boşluklardan topu ileriye çıkarmakta zorluk yaşadı. Takım olarak ikinci bölgede etkili olmayı başaramadılar diyebiliriz.

-              Sercan Özdiğer : İlk yarının etkisiz isimlerindi sahada fazla varlık gösteremedi. Devre arasında yerini Vural ‘a bırakarak maçı tamamladı.

-              Hakan Gümüşsoy :  İlk yarıda takımının en önemli poziyonuna giren isim oldu Hakan. Sağ çaprazdan net bir fırsat yakalayan Hakan sert ve düzgün vurdu ancak isabeti tutturamadı.

-              Anıl Aziz Delihasan : Orta alanda koşan pres yapan bir Aziz izledik ancak kondisyon bakımından yorulduğu görüldü. Biraz daha kondisyona ihtiyacı var.

-              Serkan Özdin : Takımı adına en ilerde gol arayan isim olan Serkan kalabalık Parıltım Yemek savunması arasında kayboldu. Çok az üretebildiği tehlikeleri de değerlendiremeyince maçı golsüz kapattı.

Yorum Yap...
Yorumla
Maç Bilgileri
  • 18 Mart 2018 Pazar, 20:00
  • Seyrangah Hal.. / Seyrantepe Mah. Al...
  • Bülent Erdemir
  • Fatih Esmer
Maçın Özet Görüntüleri
Maç İstatistikleri
PARILTIM YEMEK NEF
Gol
31
Faul
0 0
Sarı Kart
1 2
Kırmızı Kart
0 0
Rating
7.5 6.4