MAÇ SONU | Arcanaz-Anadolu sigorta

ONUR'u ile Kazandı...

Giriş Tarihi : 11 Mayıs 2018 Cuma, 19:19

Arcanaz 3 - 1 Anadolu sigorta

ARCANAZ
Yasin Cantopçu: Genel olarak sakin ve zorlanmadan bir maç çılardı. Bazı anlarda rakibi ile karşı karşıya kalmasına rağmen yine de iyi maç çıkardı. Bol bol defans ile  konuşarak yönlendirmelerde bulundu.
 
Aytek Topaçlar: Stoperde kordineli bir oyun oynadı. Pasları ile yönlendirmelerde bulundu. Rakibini iyi analiz ederek yakın markajla maçı tamamladı.
 
Fatih Tosuner:  Tam bir stoper oynamaması ile dikkat çekti. Libero olarak bir nevi oynayarak markajlarda destek verirken zaman zamanda hücumlarda ara pasları ile forveti besledi.
 
Volkan Tıknaz: Solbekte genellikle oynayarak maçı tamamladı. Uzaktan etkili şutları ile rakibini bunaltırken ani bindirmeler ile destek vererek gol arayan hücuma katkı sağladı. Gol ile de bu hücumları taçlandırdı.
 
Ömer Utku: Sağ kanat hatta sağ bek ve kanat olarak oynadı. Fazla topla buluşmamasına karşın agresif oyunu sahaya da yansıdı. Defansif anlamda zaman zaman rakibini kaçırdı. Hücumda iyi bindirmelerle destek verdi.
 
Onur Şeşen: İlk yarıda istediği futbolu bir türlü yansıtamadı. Hücumda oyunu okumakta güçlük çekti. Fazla pozisyon üretemeyen takımında ikinci yarıda daha paslı oynayarak hem oyuna yön verdi hemde arkadaşlarını besledi.
 
Anadolu Sigorta
Rıdvan Atasoy: Bu noktaya kadar takımını taşıyan performansı sahaya yansımadı. Arkadaşlarını uyarmakta güçlük çekti ve defansif hatalar oluştu.
 
Serhat Genç: İlk yarıda çok tutuk bir oyun sergiledi. Ancak devre arası teknik direktörün direktifleri doğrultusunda daha paslı ve emin oynadı. Uzun toplarla arkafaşlarını beslerken birebirde de rakibine sert savunma yaptı.
 
Mustafa Gültekin: Defansta çok fazla topla oynamadı. Belki oyuna topu sokan isim olmadı ancak defansta hava toplarındaki etkisiyle iyi bir izlenim kaydetti. 
 
Selçuk Uğurdoğan: Orta sahada tam anlamıyla istediği performans ile başlayamadı. Pas yollarının rakip tarafındam tıkanması ile zaman zaman zorlandı. Birebirde ani hızlanarak rakibini eksiltti. Ancak ikinci yarıda tam anlamıyla istenileni yapamaması sonucu sahadan mağlup ayrıldı.
 
Alper Şen: Bir türlü ilk yarıda pozisyon üretemedi. Aldığı paslarda rakibin ani presi ile zor anlar yaşadı. Hızının eksikliği ve geride olmalarından kaynaklı yerini Berkana bıraktı.
 
Oğuzhan Aksoy: Berkan ile olan birebir uyumu dikkat çekti. Fazla asabiyeti ile gereksiz bir kart gördü. Fazla topla oynaması ve siniri olmasaydı çok daha şık ve güzel bir maç çıkarıcaktı. Bireysel yetenekleriyle de dikkat çekti.

Yorum Yap...
Yorumla
Maç Bilgileri
  • 11 Mayıs 2018 Cuma, 17:30
  • Brno Arena.. / Brno Arena...
  • Bülent Erdemir
  • Fatih Esmer
Maçın Özet Görüntüleri
Maç İstatistikleri
Arcanaz ANADOLU SİGORTA
Gol
31
Faul
0 0
Sarı Kart
2 1
Kırmızı Kart
0 0
Rating
7.2 7.0