MAÇ SONU | Conduent turkey-Aytemiz akaryakıt

Maçın Hakkı Buydu

Giriş Tarihi : 04 Kasım 2018 Pazar, 18:07

Conduent turkey 3 - 3 Aytemiz akaryakıt

Conduent Turkey Oyuncu Performans Analizleri için tıklayınız. fotoğrafları için tıklayın...

Aytemiz Oyuncu Performans Analizleri için tıklayınız. fotoğrafları için tıklayın...

Conduent turkey Cephesi

Conduent Turkey

B grubunun lideri artık netleşti Vakıfbank..

Vakıfbank’ın arkasında grubu ikinci bitirmek isteyen 2 takımın mücadelesi oldu Conduent Turkey & Aytemiz Akaryakıt karşılaşması.

Conduent Turkey takımı her maç yüksek gol ortalaması ile oynayan Vakıfbank’a tek golle mağlup olsa da onları gol anlamında durdurabilmiş olmaları iyi bir netice olarak görülebilir.

Maçın hemen başında yediği golle sarsılsalar da oyuncu değişiklikleri ile çabuk toparlanan ve öne geçen Conduent takımı maçı önde bitirmeyi son 5 dakika da yedikleri golle başaramadı ve müthiş maç 3-3 beraberlikle sona erdi.

-              Eren Ordu  : Uzaktan gelen şutlarda iyi kurtarışlara yapan Eren yakın mesafeden gelen vuruşlarda aynı başarıyı sağlayamadı. Son dakikada gelen gole engel olamadı.

-              Murat Keskin : Sol bekte maça başladı. Yakın müdahalelerde hamle hataları dikkat çekti. Bindirmelerde eksik kalması ve takım genelindeki yorgunluk belirtisi değişikliğe neden oldu ve ikinci yarının ortalarında saha kenarına geldi.

-              Tayfun Ağçiçek :  Savunmanın göbeğinde iyi müdahalelerde bulundu. Adam adama savunma ile rakip forveti baskı altına aldı. Hava toplarındaki yetersizliği sonrası yenen golde hatası dikkat çekti. Son ana kadar mücadelesini bırakmaması ise izleyicilerden tam not aldı.

-              Yalçın Özkaya : Sağ bekte görev yaptı. Zaman zaman pozisyon gereği ataklara katılsa da istediği oyunu sahaya yansıtamadı. İkinci yarının başında taktiksel değişiklik için yerini Ferhat a bıraktı.

-              Oğuzhan Gökçe : Yenen golden hemen sonra ön alana presini arttırdı. Rakip defansı iyice bunaltınca golü buldu. İkinci yarıda da takım oyununun meyvelerini alınca golü bulması kaçınılmaz oldu. Güzel bir maç çıkardı.

-              Mert Ayhan : Sol açıkta maça başladı. İlk yarının sonlarına doğru fiziksel olarak yorgunluk belirtileri baş gösterdi ve yerini İsmail e bırakarak saha kenarına geldi.

-              Batuhan Gökçe : İlk yarıda forvet hattındaki bitirici oyununu tam olarak sahaya yansıtamayınca hücumda yalnızlık çekti. Rakibinin presi ve sert müdahaleleri ile de oyun disiplininden uzaklaşınca devre arası değişiklik ile yerini Furkan 'a bıraktı

 

Aytemiz akaryakıt Cephesi

Aytemiz Akaryakıt

Arzuladığı 3 puana Güven Varlık maçında uzanan ve gruptan çıkmayı garantileyen Aytemiz Akaryakıt takımı bu maçı kazanıp grubu ikinci sırada bitirmek istiyordu.

Vakıfbank mağlubiyetini çabuk atlatan ve toparlanan Aytemiz Akaryakıt takımı şuan hem moralli hem de üst turu garantilemenin rahatlığıyla daha iyi bir oyun ortaya çıkarabilecek potansiyele sahipler.

Maçın erken bir dakikasında golle buluşan Aytemiz Akaryakıt takımı ilk yarı bitmeden kalesini gole kapatamayınca devre arasına 1-1 'lik eşitlikle gidildi.

İkinci yarıda bu sefer önce geçen Conduent olsa da Aytemiz takımı maçı elden bırakmadı ve son 5 dakikada buldukları golle maçı 1 puanla tamamlamış oldular.

-          Samet Şişman : Kalesinde güven veren toplar çıkardı bugün Samet. Hem geriden arkadaşlarını uyardı hem de oyunu kurmak için yoğun çaba sarf etti.

-          Nazım Serkan Delibaş : Sercan ile yakaladıkları ikili oyun ilk yarıda iyi işler çıkardı. Paslı ve net yönlendirmeler ile oyunu rahatlatırken ikinci yarıda daha koordineli ve uyumlu oynayarak defansı rahatlattı.

-          Sercan Mıcık : Stoper olarak maça başlayan Sercan yer yer orta sahaya da desteğe geldi. Rakibinin ani ataklarında geri dönmekte zorlanması dikkatlerden kaçmadı. Hava toplarında fiziki olarak yetersiz kalırken yerden ve pas oyunu daha başarılıydı.

-          Uğur Sarıoğlu : Orta sahada görev yapan Uğur göbekte pek fazla varlık gösteremedi. Yer yer ikili mücadelede yaşadığı top kayıpları ve rakibinin ön alandaki fazlalığı yüzünden defansa çekilmek zorunda kaldı.

-          Erdoğan Kalkman : Sol kanadı kullanarak maça başladı. Sık sık ataklara katılması beklenirken ağır kalması dikkatlerden kaçmadı. Uzaktan şut denemeleri yaptı. Ortaları daha isabetli olsa rakibi açısından zor anlara neden olabilirdi.

-          Güven Doğan  Henüz ilk dakikalarda bulduğu golle maça takımının öne geçmesini sağladı. Daha sonra orta sahada görev yaparak ve hatta sağ kanadı da kullanarak ataklara katıldı. Sert savunma yapan rakibinin beklerini geçmekte kimi zaman güçlük çekse de maç boyunca ön alanda oynadı.

-          Yakup Danış : Forvet hattında güne iyi başladı. Rakibinin sert defansı karşısında zaman zaman top kayıpları yaşasa da iyi bir performans sergiledi. Sırtı dönük olarak aldığı topları kanatlara yönlendirdi ve uzaktan şutlarla kaleyi yokladı.

Yorum Yap...
Yorumla
Maç Bilgileri
  • 04 Kasım 2018 Pazar, 16:00
  • Seyrangah Hal.. / Seyrantepe Mah. Al...
  • Bülent Erdemir
  • Fatih Esmer
Maçın Özet Görüntüleri
Maç İstatistikleri
AYTEMİZ AKARYAKIT Conduent Turkey
Gol
33
Faul
0 0
Sarı Kart
2 2
Kırmızı Kart
0 0
Rating
8.0 7.7