MAÇ SONU | Metal yapı konut aş.-Gelal socks

Penaltının ESER'i

Giriş Tarihi : 07 Nisan 2019 Pazar, 14:08

Metal yapı konut aş. 5 - 3 Gelal socks

METAL YAPI KONUT Oyuncu Performans Analizleri için tıklayınız. fotoğrafları için tıklayın...

GELAL ÇORAP Oyuncu Performans Analizleri için tıklayınız. fotoğrafları için tıklayın...

Metal yapı konut aş. Cephesi

Metal Yapı Konut

G grubunu averaj ile üçüncü sırada tamamlayan Metal Yapı Konut takımı ikinci tur kurasında Gelal Çorap takımıyla eşleşti.

Sert başlayan ve sert geçen maçta geriye ekip olan Metal Yapı Konut takımı, Eser'in vurup Harun'a çarpan topla ağları bulunca müthiş maça denge geldi ve takımlar penaltı atışları üzerine topun başına geçtiler.

Metal Yapı Konut takımında 4 atışın 4'ü de gol olunca rakiplerini kupa dışına atarak geçen sezonun finalist ekibi Vakıfbank ile eşleşmiş oldular.

-- Selçuk Ay : Orta saha mücadelesi şeklinde geçen ilk yarının en rahat isimlerindendi kalesine gelen az sayıda atakta güven verdi. Hava topunda yediği golde ise biraz daha erken davranıp o topa çıkabilirdi diye düşünüyoruz. Penaltı atışlarında ise günün de olduğunu gösterdi.

-- Selim Berber : Selim maça dikkatli başladı. İlk saniyelerde attığı harika uzun pas ile takımını pozisyona soktu ancak golle sonuçlanmadı. Sertleşen maçın en sert isimlerinden biri olarak dikkat çekti.

-- Şakir Yıldız : Şakir 'den gelen kritik müdahaleler hızlı gelişen Gelal Çorap hücumlarında gol yemesine engel oldu. Şakir iyi oyununu ikinci yarıda da taşıdı. Defansta çabukluğu ve yerinde yaptığı hamleler ile defansın sigortası oldu.

-- Meta Han Kalınbaçoğlu : Takımının orta sahada ki etkili ismi bu sert maçta defansta takımına destek oldu. İkili mücadeleler ve ilk müdahaleler deki etkili oyunu dikkat çekti. Bir ara oyundan düşüp çok fazla topla bulaşamadı ancak yine de topsuz presi ile oyunda kalmayı bildi.

-- Eser Önenç :  Eser orta sahada ilk dakikalarda koyduğu direnç ile takımının orta saha üstünlüğünü eline geçirmesinde kritik bir rol oynadı. Metal yapının en etkili oyuncusu Eser maçın sonlarına girilirken mükemmel bir golle takımına beraberliği getirdi. Penaltı atışlarını da boş geçmedi.

-- Fatih Bozdemir : Metal yapının başarılı oyuncusu defansta ki iyi oyununu maalesef hücuma taşıyamadı. Aldığı topları daha etkili kullanması gerekirdi. Bazen uzun bazense kısa pasları yerini bulmadı. Yine de penaltı atışını gole çevirerek katkısını ortaya koydu.

-- Harun Değirmenci : Rakip defansı aşmakta ilk yarıda oldukça zorlandı. Top almak için daha istekli olması gerekirdi. İkinci yarıda rakip savunmacısı Murat'ın markajindan çıkmakta zorlandı. Topu aldığında aldığı sert darbeler onu daha da hırslandırdı ve oyundan hiç kopmadı.

Gelal socks Cephesi

Gelal Çorap

B grubunu üçüncü sırada tamamlayan Gelal Çorap takımı ikinci tur maçında Metal Yapı Konut takımıyla eşleşti.

Maça her iki takımda savunma önlemlerini ön plana alarak başladı ve ilk yarı golsüz sona ermiş oldu.

İkinci yarıda uzun hava topuyla öne geçen Gelal Çorap takımı Eser'in golüne engel olamayınca müthiş maç penaltı atışlarına gitti.

Penaltı atışlarında Emrah ve Okan ile penaltı atışından yararlanamayan Gelal Çorap takımı turnuvaya bu maçla birlikte veda etmiş oldu.

-- Servet Kanbay : Servet maça iyi başlamadı. Hatalı çıkışları takımını zor durumda bıraktı. Defans arkadaşları ile daha fazla diyalog kurmalı. İkinci yarıya çok daha iyi başladı 30 dakika gelişen atakta hızlı reaksiyon göstererek takımının gol yemesini engelledi.

-- Murat Çelik : Gelal Çorabın başarılı stoperi defansta ki baskın oyunu ile Metal Yapı forvetlerine geçit vermedi. Defansta arkadaşlarını sık sık uyaran Murat maça çok istekli başladı. İkinci yarıya da etkili başlayan Murat takımının defansif organizasyonunu tek başına yöneten isim oldu.

-- Okan Eroğlu : Rakibin sert  orta sahası ile ilk dakikalarda baş etmekte zorlandı. Gelen topları daha etkili kullanabilirdi. İkinci yarıya etkili başladı. İkili mücadelelere daha diri görünen Okan. Serbest vuruşta ilksen'e mükemmel bir hava topu ile  asist yaparak takımının öne geçmesine destek oldu. Kaçırdığı penaltı ise klasına yakışmadı.

-- Şahin Şahbaz : Defansta Murat ile iyi bir uyum yakaladı. Hücumda daha etkili olabilirdi. Top ayağına aldığı zaman daha rahat olmalı. İkinci yarıda mücadeleci oyununa devam eden Şahin kıran kırana geçen bu maçta mücadelesi  ile takdir topladı.

--  Emrah Toprak :  İlk yarının etkili isimlerindendi Emrah, sert geçen maçta bir an geri adım atmadı. Takımının dirençli defansif oyununa katkı sağladı. Hücuma çıkışlarında topu biraz daha etkili kullanabilirdi. sanki. Orta sahadan gelen hava topunu iyi takip edip kafa ile ağları bulunca takımı öne geçiren isim oldu. Ancak penaltıyı direğe nişanlaması iyi başlayan rüyayı kötü bitirmiş oldu.

-- Şaban Murat Akgöz :  Hareketli oyunu Metal Yapı defansını ilk dakikalarda zorladı. Metal Yapının sert oyunu karşısında fiziksel anlamdan çok zorlandı. Aldığı darbe ile ilk yarıda yerini Adem'e bıraktı. İkinci yarıda oyuna girip tekrar mücadele etmek istese de sakatlığı buna izin vermedi.

--  İlksen Top : Gelal Çorabın en büyük gol umudu ilk dakikalarda top almakta zorlandı. Sık sık orta sahaya top almak için geldi. İkinci yarıya iyi başlayan İlksen, maçın bitimine 5 dakika kala yaptığı güzel vuruş kaleci tarafından engellenmese belki de maçı kazandıran kişi olacaktı. Gelal Çorap takımında penaltıyı atan 2 oyuncudan biri oldu İlksen.

Yorum Yap...
Yorumla
Maç Bilgileri
  • 07 Nisan 2019 Pazar, 13:00
  • Seyrangah Hal.. / Seyrantepe Mah. Al...
  • Bülent Erdemir
  • Fatih Esmer
Maçın Özet Görüntüleri
Maç İstatistikleri
Gelal Socks METAL YAPI KONUT AŞ.
Gol
35
Faul
0 0
Sarı Kart
1 1
Kırmızı Kart
0 0
Rating
7.9 8.0