MAÇ SONU | Kpmg-Sgs 2

KPMG 'den Güzel Başlangıç

Giriş Tarihi : 01 Mart 2020 Pazar, 12:12

Kpmg 5 - 0 Sgs 2

Kpmg Cephesi

Sezonun yeni takımlarından geçen haftayı bay geçen KPMG takımı SGS 2 ile karşı karşıya geldi. Hırslı ve maçı kazanmak isteyen 2 takımın mücadelesine sahne olan oyunun ilk yarısında KPMG savunmada sıfır hata ile oynarken hücuma hızlı çıkışlar ile pozisyon aradı. 9. dakika penaltıdan attıkları golle devreyi önde kapattı. 
 
İlk yarı da olduğu gibi ikinci yarıda da defansif bir anlayışla başlayan KPMG takımı rakip ataklarını başarıyla savuşturdu. Rakibin yorulmasından ve çok adamla hücuma gelmesinden iyi faydalanıp üst üste goller bulan KPMG takımı sezona 3 puanla başlamış oldu.
 

Sgs 2 Cephesi

 
Lige 3-0 Medicalpark  galibiyeti ile başlayan SGS 2 ligin yeni takımı KPMG karşısında ilk devre istediği oyunu kurmakta zorlandı. KPMG 'nin penaltı golüyle üstünlüğü ele aldığı maçta rakip kalede pozisyon üretmekte zorlanan ve orta sahada top tutmakta zorlanan SGS 2 takımı devre arasına 1-0 geride girdi.
 
İkinci yarının ilk 15 dakikadalık zaman dilimde baskılı oynayan ve gol arayan SGS 2 takımı belki 1 gol bulabilse puan için umutlanacaktı. Ancak KPMG kalecisinin bir türlü geçmeyi başaramadılar.
 
Yedikleri 2. golden önce altıpas dan kaçırdıkları gol pozisyonu dönüşünde KPMG farkı ikiye çıkardı. 2 Farklı geriye düştükten sonra maçtan kopan SGS 2 takımı zorlu rakibine 2. hafta maçında mağlup oldu.

Yorum Yap...
Yorumla
Maç Bilgileri
  • 01 Mart 2020 Pazar, 11:00
  • Seyrangah Hal.. / Seyrantepe Mah. Al...
  • Bülent Erdemir
  • Fatih Esmer
Maçın Özet Görüntüleri
Maç İstatistikleri
KPMG SGS 2
Gol
50
Faul
0 0
Sarı Kart
1 3
Kırmızı Kart
0 0
Rating
7.6 6.6