MAÇ SONU | Halkbank 2-Mng kargo

M(açta)-N(asıl)-G(ol atılır)

Giriş Tarihi : 15 Ekim 2017 Pazar, 16:52

Halkbank 2 1 - 3 Mng kargo

MNG Kargo Performans Analizleri için tıklayınız.

Halkbank2 Performans Analizleri için tıklayınız.

Halkbank 2 Cephesi

Halkbank 2 Cephesi
İlk maçını kazanan Halkbank 2 takımı ile yarıda girdiği pozisyonlardan gol çıkaramayınca ve 1 kişi de eksik kalınca sahadan eli boş ayrıldı ve 3 puanda kaldı.
 
-- Kadir Çatal: Özellikle Maçın sonlarına doğru karşı karşıya pozisyonlarda yaptığı güzel kurtarışlara rağmen Kadir takımına çare olamadı.
 
-- Bülent Bakar: Gençlere taş çıkartan bir tekniğe sahip olan Bülent defansta iyi işler yaptı ancak ilerleyen dakikalarda kondisyonu azalınca oyundan düştüğü görüldü.
 
-- Emirhan Bayraktar: Hızlı ve çevik yapısı ile savunmada yerinde müdaheleler yapan Emirhan'ın güzel oyunu puan için yeterli olmadı.
 
-- Murat Yıldız:Stoperde oynayan Murat attığı golle takımını umutlandırdı ancak takımca başka gol atamayınca yenilmek kaçınılmaz oldu. Murat ilerleyen dakikalarda kırmızı kart ile oyun dışı kaldı.
 
-- Gökhan Özkök: İlk yarı çok net bir pozisyonu değerlendiremeyen Gökhan o golü kaydetse belki de takımına ilham olacaktı ancak o da gününde olmayan isimlerden biri oldu.
 
-- Yalçın Soysal: İlk yarı yaptığı koşu ve bindirmelerle çok yorulan Yalçın ikinci yarı yerini Ünal'a bırakarak kenara geldi.
 
-- Onur Ocak: Forvet hattında takımına gol ve puan kazandırmak için uğraşan Onur arkadaşlarından istediği topları alamayınca maçı gol atamadan bitirmek durumunda kaldı.
 

Mng kargo Cephesi

MNG Kargo Cephesi
İki maçta 1 galibiyet bir mağlubiyet alan MNG Kargo takımı topladığı 3 puanı attırmak ve zirveye yarışını sürdürmek istiyordu. Halil'in ekstra performansı ile de bu istekleri yerine geldi ve galip gelerek puanını 6 ya yükseltiler.,
 
-- Yücel Köyük:Kalede arkadaşlarına güven veren Yücel yaptığı kurtarışlar ile de bu güveni boşa çıkarmadı ve gelen galibiyetin mimarı oldu.
 
-- Kemal Erdoğrul:Her hafta üzerine koyarak daha iyi oynayan Kemal yine hem takımını yönetti hem de defansı toparlayan kişi oldu.
 
-- Recep Gül:Sağ bek oynayan ama hücum hattına da destek  ıveren Recep başarılı bir oyun ortaya koydu.
 
-- Umut Karaman:Defansın olmazsa olmazı bir isim Umut. Top çaldı, adam adama mücadele etti takımı işin tüm yeteneklerini sergiledi ve 3 puanın kazanılmasında aktif rol oynadı.
 
-- Halil Ay: Önceki maçta 1 golü bulunan Halil bugün ortaya koyduğu müthiş son vuruşlar ile 2 gol birden attı ve takımının ekstrası olarak maçı getiren isim oldu.
 
-- Umut Kılınç:Takımının herşeyi olan Umut maça golle başlayarak güzel performansını süslemeyi başardı. Ancak ikinci yarı yaşadığı talihsiz sakatlık ile sahayı terketmek zorunda kaldı. Kendisine geçmiş olsun diyoruz.
 
-- Şükrü Tınmaz: Geçen maç 3 gol atarak Hattrick yapan Şükrü özellikle ikinci çok müsait pozisyonlarda arkadaşlarını pas atmasını bekledi ancak beklediği asistler gelmedi ve maçı gol atamadan tamamladı.

 

Yorum Yap...
Yorumla
Maç Bilgileri
  • 15 Ekim 2017 Pazar, 15:00
  • Seyrangah Hal.. / Seyrantepe Mah. Al...
  • Bülent Erdemir
  • Fatih Esmer
Maçın Özet Görüntüleri
Maç İstatistikleri
MNG KARGO HALKBANK 2
Gol
31
Faul
11 15
Sarı Kart
3 3
Kırmızı Kart
0 1
Rating
7.9 7.5