Nedir
Business Cup Nedir?
 
Nedir?
Business Cup, kurumsal şirketlerin çalışanlarından oluşan futbol takımlarının katılımıyla organize edilen, bu alandaki en geniş kap samlı ve en profesyonel futbol organizasyonu olma özelliği taşıyan bir prestij ligidir.
 
Nasıl?
Katılımcı sayısı her ilde 25-40 şirket aralığındadır.
Takım başına oyuncu sayısı: 7 as + 8 yedek = Toplam 15
 
Şampiyon Nasıl belirlenir?
Business Cup’ta mücadele edecek ekipler, illerinde 5’erli 5 grup halinde kümelendikten sonra, gruplarında ilk 4 sırayı alabilmeleri halinde bir sonraki tura yükseleceklerdir. Festival, bu turun ardından tek maçlı eleme usulü devam edecektir. İl şampiyonları Türkiye Finallerine katılmak için Antalya'ya gelir.
 
Ücrete Neler Tabidir?
•Her müsabakada hakemin yanı sıra 2 adet  saha koordinatörü,  event alanının eksiksiz organizasyonunu sağlarlar.
•Event boyunca tüm maçların FULL HD cam teknolojisiyle canlı yayınlanır, etkinlik ile ilgili detaylı haberler, istatistikler, basın toplantıları, profesyonel  fotoğrafları www. businesscup.com.tr adresinde yayınlanır.
•Business Cup’ta oynanacak tüm mücadelelerde 1 adet ambulans, olası gereksinimlere karşı tesiste hazır bulunur.
 
Ne Zaman?
Ekim-Aralık ve Mart-Mayıs dönemlerinde olmak üzere yılda 2 kez organize edilen bu görkemli turnuvanın önümüzdeki etkinliği 3 Mart 2019'dur. 3 Mart – 28 Nisan arasındaki 10 haftalık süreçte Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00 ila 22.00 saatleri arasında oynanacak olan Business Cup 2019 Bahar Döneminin il etaplarının şampiyonlarının belirlenmesiyle gözler 3-5 Mayıs 2019’daki Türkiye Finallerine çevrilecektir.Business Cup 2019 Bahar Dönemi kura çekimi, organize edildiği her ilde 26-28 Şubat tarihleri arasında, katılımcı şirket yöneticilerinin ve basının önemli kalemlerinin davetiyle bir tanışma kokteyli şeklinde gerçekleştirilecektir.
 
Nerede?
Business Cup 2019 Bahar Dönemi; İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana' da düzenlenecek olup, etkinliğin düzenleneceği tesislerin seçiminde tesisin konumu ve ulaşılabilirliği, zemin kalitesi, seyircilere sağlanacak uygun oyun görüş açısı, aileleri ve şirketin diğer çalışanlarının da rahatça ağırlanabilmesi gibi kıstaslar dikkate alınmıştır.
 
Katılım?
Business Cup katılım şartları için tıklayınız!
 
Ödül?
2018 Aralık ve Mayıs 2019’da belli olacak olan İl Şampiyonları,  Mayıs 2019' daki 5 yıldızlı otelde yapılacak olan Türkiye Finallerine Fairplay Organizasyonun konuğu olarak katılmaya hak kazanırlar.Ayrıca Business Cup Türkiye Şampiyonu 60 cm boyundaki dev kupasını müzelerine götürürlerken, teknik direktör ve futbolculara altın madalya, hatılımcı firma yetkilisine ise plaket verilir. İkinci takım ise gümüş madalya ile ödüllendirilir.
2019 Business Cup Futbol Ligi kura çekilişinde kendi ilindeki dev firmalarına ev sahipliği yapar.
Türkiye Şampiyonu ise:
• Her sene düzenlenen Avrupa Halı Saha Şampiyonlar Ligi'nde ülkemizi temsil etmeye hak kazanır.
• İtalya’da özel olarak yaptırılan el yapımı Business Cup  Şampiyonluk Kupasını alır.
• Business Cup' ta bir sonraki sezona firma, logosunun üstünde YILDIZ ile başlar.
• Röportajlar, takım fotoğrafı ve takım kadroları www.businesscup.com.tr web sitesinde bir sonraki sezona kadar yayınlanır.
• Businesss Cup 2019 co-sponsorluk paketinde %65 indirim yapılır.

Final Yolu
Maç Programı

2. Tur

2. Tur

Çeyrek Final

Yarı Final